NMD stworzono z myślą o miejskich wędrówkach. To połączenie najlepszych sportowych tradycji marki adidas z najnowszymi zdobyczami technologii. Od daty swojej premiery, ponad pół roku temu, NMD nieustannie znajdują się w czołówce najbardziej pożądanych modeli butów. Jednak adidas Originals nigdy się nie zatrzymuje – tym razem łączy siły z Pharrellem Williamsem i prezentuje nowy, odświeżony projekt NMD Hu.

NMD Hu, podobnie jak wcześniejsze warianty tego modelu, posiadają białą podeszwę z pianki boost. Wbudowano w nią dwa czarne, nieodzownie kojarzące się z designem tego modelu, prostokątne panele. Z kolei cholewka butów sięga aż do kostki. Wykonano ją z żółtego, elastycznego materiału primeknit i ozdobiono wymownym napisem Human Race. Sneakersy wyróżniają się wiązaniem. Sznurówki, w żółto-szarej kolorystyce przepleciono przez czarną, dziurkowaną klatkę, która umocowana została w bocznej części buta. Rozwiązanie tego typu zostało zastosowane w tym modelu po raz pierwszy. Dodaje ono NMD Hu oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru. Dodatkowo buty wyposażono we wkładki z grafiką zaprojektowaną przez amerykańskiego wokalistę oraz dwie zakładki na piętach – prawa z barwnym logotypem adidas Originals, lewa zaś ze znakiem równości w takich samych kolorach.

Hu = człowieczeństwo, ludzka rasa, ludzki rodzaj, ludzki gatunek.

Żółte NMD to pierwszy produkt z serii Hu za pośrednictwem której Pharrell Williams pragnie połączyć wszystkich ludzi na świecie w linii wspólnej miłości, pasji, emocji, energii i koloru. Buty będą dostępne w limitowanej ilości już od 22 lipca w wybranych butikach na całym świecie. W sklepach adidas Originals pojawią się 25 sierpnia. Cena modelu: $240.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *